Mini ExcavatorEuropa

Takeuchi TB230

2,885 kg24 hpŚrednia rynkowa €26k · 7 w ofercie · 6 poniżej rynku

Widok bocznyTakeuchi TB230
Takeuchi TB230 side elevation
Masa robocza
2,885 kg
Długość
4,595 mm
Rys · proporcjonalny do datasheet · minikoparka
Rynek na żywo

7 aktywnych ofert cenowych w całej Europie

Średnia rynkowa€26k

Ceny wywoławcze mieszczą się w przedziale €20k – €34k, około 3% powyżej średniej rynkowej.

NL
€34k
BE
€21k
DE
€37k
IT
€19k
PL
€27k
  • 2017NL · nazwa dealera ukryta€18k
  • 2017NL · nazwa dealera ukryta€19k
  • 2017NL · nazwa dealera ukryta€20k
  • 2017NL · nazwa dealera ukryta€20k
Na podstawie 7 ostatnio przeskanowanych ofert dealerów.Stan na dzień 31 Jul 2026

Ten model plasuje się 3% powyżej średniej klasy wśród 212 modeli porównywalnych.

Ile kosztuje używany Takeuchi TB230 w Europie?

U niezależnych europejskich dealerów ceny używanych Takeuchi TB230 wahają się obecnie od 19 900 € do 34 495 €, a średnia rynkowa wynosi około 25 833 €. Rok produkcji, motogodziny i konfiguracja wpływają na cenę w tym przedziale. Na podstawie 7 aktywnych ofert, aktualizowanych codziennie.

Prywatna wysyłka

W tym tygodniu wyślij mi e-mailem tańszy Takeuchi TB230.

6 oferty poniżej ceny rynkowej teraz. Odpowiadamy w ciągu 15 minut, przedstawiając najlepsze propozycje zgodne z Twoimi wymaganiami.

MarkaTakeuchi
ModelTB230
Specyfikacja · Porównanie

Jak TB230 wypada w swojej klasie.

Najbliżsi konkurenci automatycznie wybierani według kategorii i klasy wagowej. Specyfikacje z kart katalogowych producenta; ceny z ostatnich ofert dealerów.

 
Takeuchi
TB230
JCB
8026
Kubota
KX030
W skrócie
Klasa wagowa
2.9 t
2.9 t
2.8 t
Moc
Silnik
Yanmar 3TNV88F
Perkins 403D-I5
Kubota V1505-E4-BH-3EU
Moc
24 hp
22 hp
24 hp
Wymiary
Masa robocza
2,885 kg
2,867 kg
2,790 kg
Długość
4,595 mm
4,080 mm
4,570 mm
Szerokość
1,460 mm
1,550 mm
1,500 mm
Wysokość
2,540 mm
2,400 mm
2,420 mm
Długość transportowa
4,595 mm
4,080 mm
4,570 mm
Zakres roboczy
Pojemność łyżki
0.077 m³
0.08 m³
0.06 m³
Maks. głębokość kopania
2,835 mm
3,050 mm
2,870 mm
Maks. zasięg
4,850 mm
4,770 mm
4,760 mm
Promień obrotu tylnego zwisu
1,330 mm
1,220 mm
1,100 mm
Napęd
Prędkość jazdy
5.2 km/h
5 km/h
4.5 km/h
Rynek
Średnia cena ofertowa · UE
€26k
€20k
€42k
Zakres cen
€20k€34k
€19k€24k
€42k€42k
Aktywne oferty
7
7
1
Specyfikacje · karty katalogowe producentaCeny · ostatnie oferty dealerów, okno kroczące
Informacje · Takeuchi TB230

Przegląd

The Takeuchi TB230 is a compact mini-excavator with an operating weight of 2885 kg and an engine output of 24 hp. It is equipped with a bucket capacity of 0.077 m3, placing it firmly in the lower end of the mini-excavator segment. The machine is designed to combine a small footprint with sufficient digging capability for a range of light to medium groundwork tasks.

Typowe zastosowania

Gdzie ta maszyna jest używana

Mini-excavators in this weight and power class are commonly deployed on residential construction sites, landscaping projects, and utility installation work where restricted access or ground sensitivity limits the use of larger equipment. Their compact dimensions make them well suited to working within confined spaces such as gardens, courtyards, and urban plots. They are also used for drainage, pipe-laying, and minor earthmoving tasks where a larger machine would be impractical.

Kontrola rynku wtórnego

Co sprawdzić przed zakupem

Prospective buyers should inspect the undercarriage closely, including rubber tracks, rollers, and sprockets, as wear in these components is a significant cost driver on mini-excavators. The condition of the boom, arm, and bucket pins and bushings should be assessed for play or scoring. Hydraulic hoses and cylinders should be checked for leaks or abrasion damage, and the slew ring should be tested for smooth, rattle-free rotation. Service history documentation, particularly evidence of regular filter and fluid changes, is a strong indicator of overall machine condition and should be requested before purchase.

Obecna sytuacja rynkowa

Pozycja cenowa

On the European used market, the TB230 carries an average price of EUR 21040, with typical transactions falling in the range of EUR 19500 to EUR 20900. Buyers evaluating this model will generally consider comparable units from JCB, specifically the 8026, and Kubota, specifically the KX030, as these models occupy a similar segment and represent the primary competitive reference points when assessing value.

Nasz zespół

Znajdź mi Takeuchi TB230.

Nasz zespół analizuje europejski rynek i wyśle od trzech do siedmiu realnych opcji dla Takeuchi TB230. Nasz wybór, i dlaczego. Za darmo, póki jesteśmy nowi.

Wyślij zapytanie