CompactorEuropa

Bomag BW174

9,500 kg100 hpŚrednia rynkowa €30k · 4 w ofercie · 2 poniżej rynku

Widok bocznyBomag BW174
Bomag BW174 side elevation
Masa robocza
9,500 kg
Długość
4,420 mm
Rys · proporcjonalny do datasheet · walec
Rynek na żywo

4 aktywnych ofert cenowych w całej Europie

Średnia rynkowa€30k

Ceny wywoławcze mieszczą się w przedziale €22k – €38k, około 36% powyżej średniej rynkowej.

NL
€44k
CZ
€49k
BG
€26k
PL
€16k
BE
€13k
  • 20058,181 hrs · BE · nazwa dealera ukryta€17k
  • 20137,357 hrs · NL · nazwa dealera ukryta€25k
Na podstawie 4 ostatnio przeskanowanych ofert dealerów.Stan na dzień 31 Jul 2026

Ten model plasuje się 4% powyżej średniej klasy wśród 50 modeli porównywalnych.

Ile kosztuje używany Bomag BW174 w Europie?

U niezależnych europejskich dealerów ceny używanych Bomag BW174 wahają się obecnie od 21 620 € do 37 500 €, a średnia rynkowa wynosi około 29 775 €. Rok produkcji, motogodziny i konfiguracja wpływają na cenę w tym przedziale. Na podstawie 4 aktywnych ofert, aktualizowanych codziennie.

Prywatna wysyłka

W tym tygodniu wyślij mi e-mailem tańszy Bomag BW174.

2 oferty poniżej ceny rynkowej teraz. Odpowiadamy w ciągu 15 minut, przedstawiając najlepsze propozycje zgodne z Twoimi wymaganiami.

MarkaBomag
ModelBW174
Specyfikacja · Porównanie

Jak BW174 wypada w swojej klasie.

Najbliżsi konkurenci automatycznie wybierani według kategorii i klasy wagowej. Specyfikacje z kart katalogowych producenta; ceny z ostatnich ofert dealerów.

 
Bomag
BW174
Hamm
DV90
Hamm
H11i
W skrócie
Klasa wagowa
10 t
9.5 t
11 t
Moc
Silnik
Deutz TCD 3.6 L4
Deutz TCD 2012 L04 2V
Deutz TCD 3.6 L4
Moc
100 hp
100–101 hp
114 hp
Wymiary
Masa robocza
9,000–9,500 kg
9,410–12,160 kg
10,627–13,110 kg
Długość
4,420 mm
4,100–4,440 mm
5,850 mm
Szerokość
1,829 mm
1,820–1,860 mm
2,284 mm
Wysokość
3,002 mm
2,965–2,990 mm
2,963 mm
Zakres roboczy
Szerokość bębna
1,680 mm
1,680 mm
2,141 mm
Średnica bębna
1,220 mm
1,200 mm
1,506–1,684 mm
Siła odśrodkowa
80 kN
78–84 kN
136–246 kN
Częstotliwość drgań
46 Hz
42–50 Hz
30–36 Hz
Amplituda
0.46 mm
0.4–0.61 mm
1–2.04 mm
Napęd
Prędkość jazdy
10.6 km/h
12 km/h
12 km/h
Rynek
Średnia cena ofertowa · UE
€30k
€21k
€65k
Zakres cen
€22k€38k
€21k€21k
€65k€65k
Aktywne oferty
4
1
1
Specyfikacje · karty katalogowe producentaCeny · ostatnie oferty dealerów, okno kroczące
Informacje · Bomag BW174

Przegląd

The Bomag BW174 is a single-drum vibratory soil compactor in the mid-range compaction category, with an operating weight of 9500 kg and an engine output of 100 hp. It is a well-established machine in the Bomag lineup, designed for consistent compaction performance across a variety of ground conditions. Its weight and power class position it as a productive unit for contractors requiring reliable compaction on medium to large-scale projects.

Typowe zastosowania

Gdzie ta maszyna jest używana

Single-drum vibratory compactors in this weight and power class are commonly deployed on road construction, earthworks, and embankment compaction. They are suited to compacting sub-base and fill layers ahead of surfacing works, as well as site preparation for civil infrastructure projects. The combination of drum weight and vibration output makes machines of this class appropriate for both granular and cohesive soils.

Kontrola rynku wtórnego

Co sprawdzić przed zakupem

Inspection of the drum shell for cracks, flat spots, and wear is a priority on any single-drum compactor of this class. The vibration system, including bearings and eccentric weights, should be assessed for noise and play during operation, as vibration components are subject to high cyclic loads. Engine condition, hydraulic hose integrity, and the serviceability of scrapers and edge cutters are standard checkpoints. Full service history and documentation of any drum or vibration system work are valuable indicators of how the machine has been maintained.

Obecna sytuacja rynkowa

Pozycja cenowa

The Bomag BW174 trades at a European market average of EUR 28900, with a typical price range spanning EUR 21620 to EUR 35400 depending on age, condition, and specification. This range places it in direct competition with comparable machines from Hamm, including the H11i and DV90. Buyers comfortable evaluating condition carefully can find units at the lower end of the range, while well-maintained, lower-hour examples command prices toward the upper boundary.

Nasz zespół

Znajdź mi Bomag BW174.

Nasz zespół analizuje europejski rynek i wyśle od trzech do siedmiu realnych opcji dla Bomag BW174. Nasz wybór, i dlaczego. Za darmo, póki jesteśmy nowi.

Wyślij zapytanie