CompactorEuropa

Bomag BW177

6,601 kg74 hpŚrednia rynkowa €58k · 3 w ofercie · 2 poniżej rynku

Widok bocznyBomag BW177
Bomag BW177 side elevation
Masa robocza
6,601 kg
Długość
4,364 mm
Rys · proporcjonalny do datasheet · walec
Rynek na żywo

3 aktywnych ofert cenowych w całej Europie

Średnia rynkowa€58k

Ceny wywoławcze mieszczą się w przedziale €57k – €59k, około 165% powyżej średniej rynkowej.

NL
€44k
CZ
€49k
BG
€26k
PL
€16k
BE
€13k
  • 2022359 hrs · NL · nazwa dealera ukryta€57k
  • 2023170 hrs · NL · nazwa dealera ukryta€58k
Na podstawie 3 ostatnio przeskanowanych ofert dealerów.Stan na dzień 31 Jul 2026

Ten model plasuje się 102% powyżej średniej klasy wśród 50 modeli porównywalnych.

Ile kosztuje używany Bomag BW177 w Europie?

U niezależnych europejskich dealerów ceny używanych Bomag BW177 wahają się obecnie od 56 900 € do 58 700 €, a średnia rynkowa wynosi około 57 833 €. Rok produkcji, motogodziny i konfiguracja wpływają na cenę w tym przedziale. Na podstawie 3 aktywnych ofert, aktualizowanych codziennie.

Prywatna wysyłka

W tym tygodniu wyślij mi e-mailem tańszy Bomag BW177.

2 oferty poniżej ceny rynkowej teraz. Odpowiadamy w ciągu 15 minut, przedstawiając najlepsze propozycje zgodne z Twoimi wymaganiami.

MarkaBomag
ModelBW177
Specyfikacja · Porównanie

Jak BW177 wypada w swojej klasie.

Najbliżsi konkurenci automatycznie wybierani według kategorii i klasy wagowej. Specyfikacje z kart katalogowych producenta; ceny z ostatnich ofert dealerów.

W skrócie
Klasa wagowa
7 t
4.5 t
5 t
Moc
Silnik
Kubota V3307 CR-T
Kubota D1803-CR-T
Kubota V2203
Moc
55–75 hp
44–48 hp
46–50 hp
Wymiary
Masa robocza
6,600–7,200 kg
4,420–4,980 kg
3,470–4,960 kg
Długość
4,364–4,540 mm
3,000 mm
2,896 mm
Szerokość
1,689–1,820 mm
1,385 mm
1,298–1,506 mm
Wysokość
2,800–2,890 mm
2,150 mm
2,591–2,720 mm
Zakres roboczy
Szerokość bębna
1,686–1,690 mm
1,380 mm
1,380 mm
Średnica bębna
1,227–1,230 mm
850 mm
898–900 mm
Siła odśrodkowa
74–112 kN
45–57.6 kN
39–64 kN
Częstotliwość drgań
29–32 Hz
41–55 Hz
51–60 Hz
Amplituda
1–2.54 mm
0.4–0.6 mm
0.4–0.6 mm
Napęd
Prędkość jazdy
10.5–11 km/h
10 km/h
10.1–11 km/h
Rynek
Średnia cena ofertowa · UE
€58k
€26k
€20k
Zakres cen
€57k€59k
€17k€27k
€17k€23k
Aktywne oferty
3
3
3
Specyfikacje · karty katalogowe producentaCeny · ostatnie oferty dealerów, okno kroczące
Informacje · Bomag BW177

Przegląd

The Bomag BW177 is a single-drum vibratory soil compactor in the mid-range compactor class, with an operating weight of 6601 kg and an engine output of 74 hp. These specifications position it as a capable machine for earthworks requiring consistent compaction force across a variety of soil and granular material types. Bomag is an established manufacturer in the compaction equipment segment, and the BW177 represents a widely deployed configuration within its product line.

Typowe zastosowania

Gdzie ta maszyna jest używana

Single-drum vibratory compactors of this weight and power class are suited to road subbase preparation, embankment and fill compaction, and general civil earthworks. They are commonly deployed on infrastructure projects, industrial site development, and utility trench backfill operations where controlled compaction depth and pass efficiency are required. The machine class is also used in landfill and quarry applications where ground bearing conditions permit.

Kontrola rynku wtórnego

Co sprawdzić przed zakupem

Prospective buyers should commission a full mechanical inspection covering the vibration system, drum bearings, and exciter unit, as these components are subject to high cyclic loading and represent significant wear items in this machine class. The engine, hydraulic circuits, and cooling system warrant close examination, particularly for signs of overheating or fluid contamination. Frame condition should be assessed for cracks at articulation points and mounting brackets. Service history, filter and fluid change records, and documentation of any prior drum or drivetrain work will support a more accurate assessment of remaining service life.

Obecna sytuacja rynkowa

Pozycja cenowa

In the European market the BW177 is priced on average at EUR 53880, with a typical range running from EUR 51400 to EUR 60580 depending on age, condition, and specification. Buyers evaluating this machine should also consider comparable models in this segment, notably the Ammann ARX45 and the Hamm HD14, both of which compete directly in terms of machine class and application scope. Pricing relative to these competitors will vary by market region and unit history.

Nasz zespół

Znajdź mi Bomag BW177.

Nasz zespół analizuje europejski rynek i wyśle od trzech do siedmiu realnych opcji dla Bomag BW177. Nasz wybór, i dlaczego. Za darmo, póki jesteśmy nowi.

Wyślij zapytanie